Hızlı Randevu-0 372 253 68 41 - GSM: 0 532 490 52 12 Op. Dr. Hasan Çağlar GÜROL - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Akupunkturist

BRT

BRT HORMON PROBLEMLERİ ve INFERTILITE

Menopoza girdiği söylenen pek çok hastada BRT tedavileri sonrası yumurtlama ve gebelik tekrar elde edilebilmiştir. Adet problemleri ve menopoz şikayetleri gibi hormonal bozukluklar genellikle BRT tedavileri ile düzelmektedir. Fertilite bozuklukları olan çiftlerde pek çok kez mutlu sürprizlerle karşılaşmışlardır. Menopoza girdiği söylenen pek çok hastada BRT tedavileri sonrası yumurtlama ve gebelik tekrar elde edilebilmiştir.

BRT- BAĞIMLILIK TEDAVİLERİ–KEYİF BAĞIMLILIĞA DÖNÜŞÜRSE

“Sigara, alkol, madde bağımlılıkları ve hatta bilgisayar oyun bağımlılıkları”

2005 yılı Temmuz ayında Londra’da yayınlanan “Sunday Telegraph” gazetesinde, bir İngiliz gazetecinin BRT(bioregülasyon) ile sigara bırakma terapisi hakkında bir makalesi yayınlandı: “Elektrod alnıma yerleştirildiğinde, sigarayı bırakmak için başvurduğum tüm yolları düşünmeye başladım ve bunun içlerinde belki de en gülünç yol olduğuna karar verdim… Ama işe yaradı” Bu makale nedeniyle İngiltere’de BRT tedavilerine büyük ilgi başladı.

BRT ile “nikotin bağımlılığında” bu kadar iyi sonuç alınıyorsa alkol ve uyuşturucu bağımlılıkları tedavisinde durum nedir diye araştırdığımızda, bu konularda da farklı kliniklerde harika sonuçlar bildirildiğini görüyoruz. Bioregülasyon tedavileri bağımlılık problemlerinde kişilerdeki dengesizlikleri ve eksiklikleri tamamlayarak yol aldığı için başarısı çok yüksektir.

NÖROLOJİK HASTALIKLAR

Nörolojik hastalıkların çevresel zehirlerin, ağır metallerin, virüslerin ve mantarların oluşturdukları kronik yüklerden kaynaklanmaları oldukça sık rastlanan durumlardır. Beden BRT terapisi  ile bu yüklerden temizlendikten sonra semptomlarda belirgin bir iyileşme gözlenir.

OTOIMMUN HASTALIKLAR

“Hashimato tiroiditi, Romatizmal artrit, MS gibi binlerce hastalık”

Klasik tıp, otoimmün hastalıkların nedenini “talihsizlik ve yanlış genler” şeklinde özetler. Bütüncül düşünen bir doktor için talihsizlik diye bir durum kabul edilemez ve genler için değiştirilebilecek bir şey yoktur. Enerjetik test yöntemleri ile muhtemel yük faktörlerini bulmaya çalışır. Otoimmün hastalıklarda genellikle virüsler ve parazitler, aşılar ve ağır metallerden kaynaklanan kronik yükler bulunur. Ayrıca gizli gıda alerjileri, ışınsal yükler ve diğer enerjetik blokajlar da bir rol oynarlar. Barsak flora bozukluğu ve barsak geçirgenlik sendromunun bile çektiği tetik küçümsenemeyecek kadar fazladır. Çoğunlukla birden fazla faktör birlikte vardır. Beden uzun süre bir çok yükü telafi eder, ancak bir gün bardak taşar. Önceden sağlıklı görünen bir kişi “birden” hasta olur. BRT terapistinin hedefi, bu yük faktörlerinin dışarı atılması, organizmanın toksinlerden arındırılması ve hala fonksiyon kabiliyeti olan hücreleri koruyup artırmasıdır.

 STRES
Hormonal düzensizlik
Candida
Radyasyon
Jeopati
Amalgam ve ağır metaller
Kimyasal Çevre Toksinleri
Gıda katkıları
 AŞILAR ve GENETİK YÜKLER

 Otoimmün    –  Kanser   –   Nörolojik

Hastalıkları                         Hastalıklar

ALERJİK HASTALIK SEMPTOMLARI

Performans zayıflığı – Uyuşukluk -Baş dönmesi

Quincke ödemi – Kalp ritim bozuklukları – Romatizmal şikayetler

Nörodermitis – Egzema – Hassas mesane – Alerji şoku – Ödem – Tekrarlayan mesane iltihabı

Hiperaktivite – Baş ağrıları – Kilo dalgalanmaları – Nezle – Gözde yanma – Huzursuzluk

Yorgunluk – Korku halleri – Depresif ruh halleri – Boyun ağrıları – Gırtlakta şişme

Öksürük – Bronsial astım – Midede şişkinlik(Gaz) – Barsak iltihabı (Kolit) – İshal

Ek santem – Kas ağrıları

BRT tedavileri ile bir çok alerjik hastada iyi sonuçlar alınmıştır.